הקיוסק האוטומטי

בעל עסק, אם בארגון שלך יש תנועה ערה של לקוחות, ספקים ועובדים יש לנו פתרון משתלם עבורך.

במקום לסבסד את ציבור המבקרים והעובדים אנו נתקין במקום העבודה, קיוסק אוטומטי אשר יעניק למשתמשים, אפשרות ליהנות ממבחר משקאות חמים או קרים, כ-30 סוגי חטיפים שונים, כריכים, גלידות, סיגריות ממתקים, וצ’יפס.

אתה כבעל העסק, יכול להחליט אם ברצונך לקבל עמלה מהמכירות, או שמא לגלגל את העמלה הזו לטובת המשתמשים באמצעות מחירים זולים במיוחד. היתרון הגדול של הקיוסק האוטומטי, הינו בשילוב של כרטיסי עובד מיוחדים אשר מקודדים לכל עובד באופן אישי, כשהחיוב נעשה מתוך תלוש המשכורת.
 
ניתן לשלם כמובן במטבעות רגילים ואפילו בכרטיסי אשראי. הקיוסק האוטומטי, הינו מודולארי, וניתן לשנות או להגדיל את מספר המכונות בהתאם לדרישה.הקיוסק האוטומטי כולל מכונה אוטומטית לפחיות שתייה, מכונת חטיפים אוטומטית, מכונת קפה אוטומטית ולעיתים קרובות גם מכונת גלידות אוטומטית. מכונות אוטומטיות אלו מוגנות לרוב בגגון מיוחד שמונע ירידת משקעים ופגיעה מקרני השמש. נציין כי ישנם מיקומים המצריכים הגנה נוספת וזאת עקב חשש לואנדליזם.

במקרים כאלה הקיוסק האוטומטי ימוגן בכלוב מיוחד שיאכלס גם מכונת פחיות שתייה, גם מכונת קפה אוטומטית, גם מכונת חטיפים ובנוסף גם מכונת גלידות.

הכלובים המיוחדים מיוצרים עבורנו בהזמנה מיוחדת וכוללים בתוכם תשתות מיוחדות למים וחשמל. בנוסף במיקומים מסויימים יכללו הקיוסקים האוטומטיים גם תאורה עילית וזאת על ידי התקנה מיוחדת של נורות פלורסנט מוגנות.
 
קיוסק אוטומטי הינו אידיאלי במיקומים בהם אין הצדקה כלכלית להקמה וניהול של מזנון או לחילופין במיקומים בהן יש מזנונים שאינם פעילים באופן רציף ויש צורך, לפחות מבחינת בעל המיקום להעניק את השירות הנ”ל ללקוחותיו.

לפרטים נוספים ניתן לקרוא בעמוד מכונת קפה אוטומטיות או ליצור קשר עם יועץ אישי בנייד – או ניתן גם למלא את הפרטים ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר.
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-