השאלת מכונת קפה

השאלת מכונות קפה למשרד הוא עניין שנוי במחלוקת, עסק לרוב קונה מכונות קפה למשרד. קניית המכונה דורשת טיפולים תיקונים וניקיון שותף, קניית קפסולות מתאימות או פולי קפה ובעיקר דרוש שידרוג מכונת הקפה. עסקים רבים קונים ואז קונים שוב ושוב ושוב.

כי צריך לשדרג, היום מכונת הקפה המשרדית היא כבר לא רק הפינה בה נוהגים העובדים לעמוד ולרכל, בשנים האחרונות פינת הקפה ובמרכזה מכונת הקפה הפכו להיות סמל להצלחה בפני הלקוחות והעמיתים הניכנסים למשרד ותחושת ניצחון ו"גאוות יחידה" לעובדי החברה. לכן השאלת מכונת קפה יכולה לחסוך לחברה אלפי שקלים על שידרוגים טיפולים ותיקונים, בהשאלת מכונת קפה אין לי צורך בשידרוג אני יכול פשוט להזמין מכונה אחרת חדשנית יותר בהשאלה הבאה.

גם עניין הטיפולים נעשה פשוט יותר בהשאלת מכונת קפה, כאשר חברה עושה השאלת מכונות קפה לעסק הטיפולים כבר כלולים בביצוע השאלת מכונות קפה ואין לי צורך לחפש טכנאי ועוד אחד כזה שמבין במכונה הספציפית שהזמנתי.
 
בדיוק בגלל זה בפרוצ'י קפה השאלת מכונת קפה היא עניין כדאי במיוחד, אצלנו הטכנאים לא רק מיומנים בטיפול ותיקון מכונות קפה, אלה הם בעלי הכשרה ספציפית בדגמי מכונות הקפה אותם אנו משווקים, מכונות המיוצרות על ידי החברה "JURA" האירופאית אחת החברות המובילות בייצור מכונות קפה באירופה ופרוצ'י קפה היא הייבואן הרישמי שלהם בארץ.

השאלת מכונת קפה גם היא יכולה להיות לא פשוטה, אבל אצלנו תוכלו לבחור ממגוון דגמים מעולים ולהתייעץ עם הצוות המקצועי והאדיב שלנו להתאמת מכונה מייטבית במיוחד לעסק שלכם כך שהשאלת מכונות קפה לעסק בפרוצ'י קפה היא חוויה נעימה ומלאת ארומה.
 

השאלת מכונות קפה למשרד באה עם השאלה החשובה, אילו קפסולות או פולי קפה כדי לנו לבחור, בטח תשמחו לדעת שאצלנו יש מגוון גדול של שמות גדולים בעולם הקפה כמו "קפה מאורו" ו"קפה לווצה" אבל לצד אלו יש לנו תערובות ייחודיות לנו שרקחנו אחרי מחקר על הטעם הישראלי בקפה, לאחר המחקר הגענו ל8 סוגי תערובות השונות האחת מהשניה באחוז הערבסקה שנימצא בתוכן ובחוזק התערובת. כמובן בהשאלת מכונות קפה בפוצ'י קפה תוכלו לבחור ממגוון הקפסולות ופולי הקפה שאנו מציעים עבור לקוחותינו.

בפרוצ'י קפה השאלת מכונות קפה היא מהמשתלמות ביותר בארץ, ועם ניקח בחשבון גם את הטיפולים המסורים הצוות הקשוב ומגוון הקפה המטורף והמיוחד, אין יותר שאלה. עדיפה השאלת מכונת קפה ובפוצ'י קפה!

 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-