חבילת הצטרפות

כחברה המשאילה מכונת קפה, מכונת אספרסו וכן מכונות קפה אוטומטיות חדשות מצטרפים חדשים יכולים לבחור אחד מבין ארבעת מסלולי ההצטרפות שלנו.

עוד בשלב הצעת המחיר עבור מכונת קפה או מכונת אספרסו, אנו מציעים לכל לקוח ליהנות מהדגמה חינם של מכונת קפה מקצועית וכן מדגימות קפה של מכונות אספרסו משרדיות.
 
לאחר שהלקוח התרשם בצורה מוחשית מתפקודה של מכונת קפה מסוימת, הוא יכול לבחור את אחת מתערובות הקפה שלנו מתוך 7 תערובות מוצעות.

אנו טוחנים לכל לקוח מספר זנים קפה וכל זאת באותה מכונת קפה אשר מיועדת לשרתו. לאחר שהלקוח אישר כי מכונת קפה זו עומדת בקריטריונים שרצה, אנו שולחים מכונת קפה חדשה להתקנה מיוחדת הכוללת חיבור מים קבוע ואמצעי סינון מרכזי.
 
חבילת הצטרפות בסיסית
חבילת הבסיס שלנו כוללת מכונת אספרסו משרדית, חומרים מתכלים אשר מותאמים למספר עובדי החברה, שירות ואחריות מקיפה עד בית העסק. המחיר נגזר מכמות העובדים, המבקרים, והתנועה במקום.
 
חבילת הצטרפות בהתאמה אישית
חבילה זו נשענת על חבילת הבסיס, אך מאפשרת לך הלקוח, לתפור לך “חליפה” העונה על כל צרכיך. בחבילה זו ניתן לעשות התאמות על פי תכתיבי העסק ודרישות המערכת.
 
חבילת הצטרפות “Fix Price”
כחלק מהחדשנות העסקית המאפיינת אותנו, אנו מציעים חבילה ייחודית בנוף שירותי הקפה לעסקים. חבילת ה- Fix Price כוללת תשלום אחיד וקבוע למשך כל השנה, ובמסגרתו מסופקים לבית העסק חומרים מתכלים ללא הגבלה, חופשי על הבר. חבילה זו אופטימאלית למנהלים אשר רוצים לשמור על תקציב מרוסן, נקי מהשפעות עונתיות.
 
חבילת הצטרפות פרוצ’י ליסינג
חבילה זו מאפשרת ללקוחות לבחור ציוד חדש, לשלם עליו דמי חכירה חודשיים וליהנות מאופציה לרכישה במחיר מוסכם מראש. חבילה זו מיועדת לעסקים אשר שואפים לרכוש ציוד יקר ואין ברשותם מספיק אינדיקציות על מנת לקבל את ההחלטה הכספית.
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-