מכונות אספרסו ביתיות

תחום מכונות האספרסו הביתיות התפתח במידה ניכרת במהלך העשורים האחרונים, ועבר מדגמים ידניים וחצי אוטומטיים לסופר-אוטומטיים מתקדמים. כל סוג של מכונה מציג תכונות ויתרונות ייחודיים, המעצבים את חווית המשתמש ואת איכות האספרסו הסופי.

מכונות אספרסו ביתיות חצי אוטומטיות

מכונות אספרסו ביתיות חצי אוטומטיות הן נקודת המוצא הקלאסית, המגשרת על הפער בין בישול קפה מסורתי להכנת אספרסו מודרנית. מכונות אלה, שולטות בזרימת המים ובזמן ההפקה, ומספקות איזון יוצא דופן בין אוטומציה לשימוש ידני. תכונה זו מאפשרת לחובבי קפה להתנסות ולשכלל את מנת האספרסו האידיאלית שלהם. עם זאת, הפעלת מכונה חצי אוטומטית דורשת תרגול, הבנה וסבלנות וזה לא דורש רק לחיצה על כפתור, כמו במכונות האוטומטיות.

מכונות אספרסו סופר אוטומטיות

מכונות אספרסו ביתיות סופר אוטומטיות מציעות למשתמשים תהליך חליטה נוח יותר מאשר מציעים המכונות החצי אוטומטיות, וזאת מבלי לפגוע באיכות האספרסו. מכונות אלו יוצרות אספרסו עקבי בכל פעם, שהוא מושלם עבור אלה שמעדיפים נוחות על פני השליטה הידנית שמספקת המכונות החצי אוטומטיות.

מכונות אלו הופכות לאוטומטיות כמעט בכל היבט, החל מטחינת הפולים ועד להוצאת החליטה לכוס האספרסו וגם ניקוי המכונה על ידי שטיפה פנימית.

מכונות סופר אוטומטיות פנטסטיות למי שרוצה אספרסו איכותי בלחיצת כפתור, עם השקעת זמן מינימלית. רמת האוטומציה הגבוהה של המכונות הסופר אוטומטיות מציעות התאמה אישית בחוזק הבישול, הטמפרטורה ועוד, ומתאימות למגוון רחב של העדפות טעם.

לכל סוג של מכונת אספרסו ביתית יש את החוזקות שלה והיא מותאמת לצרכים ולרמות מיומנות שונות. מכונות חצי אוטומטיות מיועדות לאניני קפה מעשיים שאוהבים להתנסות ולשלוט בכל היבט של חליטה. מכונות סופר אוטומטיות מציעות איזון ומתאימות למי שמעריך עקביות, נוחות ופשטות.

באילו פולי קפה כדאי להשתמש במכונות אספרסו ביתיות?

באספרסו משתמשים באופן מסורתי בפולי קפה כהים קלויים מאיטליה או צרפת. פולים אלו מציעים טעם חזק עם חומציות מופחתת, האידיאלית לאספרסו. בסופו של דבר, הבחירה תלויה במידה רבה בטעם האישי, לכן אנו מציעים לכם לטעום תערובות ממקורות שונים כדי למצוא את הטעם המועדף עליכם. הקפידו לקנות פולים איכותיים על מנת שתוכלו לטחון אותם ממש לפני ההכנה כדי לקבל אספרסו טרי ומלא טעמים.

אצלנו בפרוצ’י קפה תוכלו למצוא מגוון מכונות אספרסו ביתיות, במגוון גדלים ומחירים ועם מגוון פונקציות. למידע נוסף על מכונות האספרסו שלנו, השאירו פרטים בטופס צור הקשר באתר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם. 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-