מכונות קפה למשרדים גדולים- 50 עובדים ומעלה

מכונת קפה Dr coffee F 11 

מכונת קפה Dr coffee F 11 הינה מכונת קפה יוקרתית המציגה מבחר מרשים של 18 משקאות קפה הפרוסים על מסך מגע פיאצו קריסטל בעיצוב מודרני ונקי. מכונת הקפה F11 מציעה חליטת קפה איכותית חזקה ומדויקת המבטיחה איכות אספרסו מושלמת. המכונה מצוידת בשתי משאבות ומאפשרת הכנת שני ספלי קפוצ'ינו בו זמנית. מכונת קפה זו מנקה את עצמה על פי הגדרות הלקוח ומאפשרת קסטומיזציה של כוס קפה בהתאם להעדפות הלקוח.

מפרט טכני
מיכל פולים- 1.2 קילו
מידות: גובה 56.3, רוחב 32 עומק 48
מתח: וולט 220
הספק:40-45 וואט

מכונת קפה JURA X9

מכונת קפה אוטומטית זו נחשבת כמכונת הקפה האמינה והאיכותית ביותר בישראל. מכונת קפה משרדית זו מתאימה לארגונים של 30 עד 120 עובדים עם צריכה של 7-25 ק"ג לחודש.
מכונת קפה זו מצטיינת בהקצפת החלב והקצף המתקבל במכונת קפה משרדית זו מצטיין במרקם חלק נטול בועות ובטמפרטורה מושלמת של 72 מעלות. יחידת החליטה מאפשרת טחינה של עד 16 גרם קפה לכוס

מכונת קפה אייקפה

האיי קפה משלבת אלגנטיות עם שימושיות מרבית והנדסת אנוש חכמה. מכונת קפה זו מציעה תפריט משקאות מגוון המוצגים על מסך מגע עם כפתור שליטה נוח ושימושי. המכונה מצוידת במיכל פולי קפה מרשים של קרוב לקילו פולי קפה ומיכל פסולת וניקוז של 50 כוסות עם אפשרות לחיבור המכונה לניקוז ולפח אשפה ללא צורך בריקון מגש!
מכונת קפה זו מאפשרת למשתמש להתאים לעצמו בכל כוס את חוזק הקפה ואת כמות הקפה הרצויה מבלי לפגוע בהגדרות הכלליות. מכונת קפה משרדית זו מצטיינת בהיגיינה אישית ובעלת מנגנון ניקוי עצמי וניקוי יחידת ההקצפה וצינורית החלב. יתרון משמעותי נוסף של מכונת פה אייקפה נוגע בפשטות של שליפת יחידת ההקצפה ואפשרות ניקוי החלב שהיא עקב האכילס של רוב מכונות הקפה האוטומטיות /

מכונת קפה Dr coffee F2

מכונת קפה Dr coffee F2 הינה מכונת קפה יוקרתית המציגה מבחר מרשים של 18 משקאות קפה הפרוסים על מסך מגע פיאצו קריסטל בעיצוב מודרני ונקי. מכונת הקפה F2 מציעה חליטת קפה איכותית חזקה ומדויקת המבטיחה איכות אספרסו מושלמת. המכונה מצוידת בשתי משאבות ומאפשרת הכנת שני ספלי קפוצ'ינו ב11 ו זמנית. מכונת קפה זו מנקה את עצמה על פי הגדרות הלקוח ומאפשרת קסטומיזציה של כוס קפה בהתאם להעדפות הלקוח.

 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-