מכונת קפה לקייטרינג

חברות קייטרינג מציעות ללקוחותיהן מגוון רחב של שירותים הקשורים לעמדות אוכל ושתייה לאירוע. אחת העמדות הפופולריות ביותר בחברות קייטרינג היא עמדת הקפה.

בעמדות הקפה מוצבת מכונת קפה לקייטרינג המספקת קפה איכותי לאורחי האירוע. בכדי להפעיל מכונת קפה לקייטרניג חברות הקייטרינג מעסיקות אנשים הנקראים בריסטות המיומנים בהכנת הקפה בטכניקות המתאימות למכונת קפה לקייטרניג.

פתרונות קפה לקייטרינג

מכיוון שהקפה הוא מצרך בסיסי לכל חברת קייטרינג, נוצר צורך בתחום האירועים לפתרונות קפה לקייטרינג. פתרונות קפה לקייטרינג כוללים עגלות קפה לאירועים,
השכרת מכונות קפה לעסק ותערובות של קפה המתאימות למכונת קפה לקייטרניג.
 

עגלות קפה לאירועים

חברות הקייטרינג השונות ואולמות האירועים עושים מאמצים רבים לספק ללקוחות שלהם חוויה ייחודית. אחת הדרכים היא על-ידי השכרת עגלות קפה לאירועים.

השכרת עגלות קפה לאירועים מאפשרת לחברות קייטרינג ואולמות אירועים להציע ללקוחות שירות ייחודי המתייחס לקפה כמוצר נפרד ואיכותי מעבר לכל עמדת שתייה או אוכל הקיימת באירוע.

השכרת מכונות קפה לעסק

מלבד חברות קייטרינג ואולמות אירועים, ניתן היום לשכור מכונות קפה גם לעסקים בהם העובדים נמצאים במשרד קבוע ביום יום.
 

השכרת מכונות קפה לעסק מאפשרת לבעלי העסקים להציע ללקוחות ולעובדים קפה איכותי ולקבל שירות תיקונים ואחזקה מחברה המתמחה במכונות קפה. אם אתם מעוניינים בהשכרת מכונות קפה לעסק או ברכישת מכונת קפה לקייטרינג, חברת פרוצ'י קפה היא הכתובת בשבילכם.

מכונת קפה לקייטרינג דרך חברת פרוצ'י קפה

חברת פרוצ'י קפה נוסדה בשנת 2003 על-ידי אוהבי קפה במטרה לספק ללקוחות פרטיים ועסקיים את הגישה למכונות קפה איכותיות. חברת פרוצ'י קפה היא ספק מורשה של חברת מכונות הקפה השוויצרית JURA ומספקת שירות תיקונים ואחזקה לכל מכונות הקפה שנרכשות או מושכרות דרכה. חברת פרוצ'י קפה אחראית על מתן שירות למאות חברות ועסקים בישראל ומתן שירות יעיל ומהיר של תיקונים למכונות הקפה לקייטרינג ומכונות קפה לעסקים. בנוסף, החברה מספקת ללקוחותיה, העסקיים והפרטיים, תערובות קפה משובחות מאיטליה וקפסולות אספרסו איכותיות למכונות קפה. אם אתם חובבי קפה או זקוקים לפתרונות קפה לעסק שלכם, מומלץ לכם לפנות לחברת פרוצ'י קפה ולקבל את הפיתרון האידאלי עבור הצרכים שלכם. תיהיו בטוחים שהשירות שתקבלו ואיכות הקפה יהיו ברמה הגבוהה ביותר.
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-