מכונת קפה עם מקציף חלב

בעבר חובבי הקפוצ'ינו והחלב המוקצף היו מוכרחים לגשת לבית הקפה הקרוב לביתם בשביל להנות מחלב מוקצף איכותי. כל מעסיק מכיר את סיבוב הקפה של העובד שיורד לקנות קפוצ'ינו, נתקע בתור, מתעכב במעלית וכל הפוגת קפה קטנה הופכת לחצי שעה הפסקה. אנחנו חלילה לא מאשימים את העובד, המעסיק יכל לפתור הכל בקלות אם רק היה מציב במשרד מכונת קפה עם מקציף חלב.

מכונת קפה עם מקציף חלב


עם השנים והתפתחות הטכנולוגיה מוצרים רבים אשר היו מאופיינים בעבר בגודל מאסיבי ומחיר יקר, הפכו לאט, לאט למכשירים קטנים ומשוכללים יותר אשר יכולים להתאים לכל אחד. היזכרו למשל בטלפון הנייד הראשון, לעומת האייפון המודרני, או מחשב שפעם היה צריך חדר שלם בשביל לאכלס אותו, לעומת לפ טופ או טאבלט שנמצאים סביבנו בכל עבר.
 
מעבר למוצרים אלו, אחד המכשירים הפופולארים ביותר שעשה את המעבר ממכונת ענק למכונה הנמצאת כמעט בכל בית, הוא מכונת קפה עם מקציף חלב. כן, כן, כיום כל אחד מאיתנו הוא ברמן ביתי המעביר את הבוקר בניסיון לצייר בקצף הקפה שלו. מכונת קפה עם מקציף חלב הפכה את כולנו למומחי קפה ומאפשרת לכל אחד להכין את ההפוך שלו בדיוק כמו שהוא אוהב.

הצבת מכונת קפה עם מקציף חלב בבית העסק שלך תאפשר לך לשמח את העובדים שלך מצד אחד, ולייעל את זמני הפסקת הקפה מצד שני. כמובן שישנן מספר מכונות קפה המתאימות למשרדים ובתי עסק כגון; מכונת קפה קפסולות עם מקציף חלב.

מכונת קפה קפסולות עם מקציף חלב


מכונות קפה קפסולות הפכו ללא ספק למוצר הצריכה הפופולרי ביותר בבתי עסק קטנים ובינוניים וגם בבתים פרטיים.
 

השילוב בין הכנת קפה קלה, טעם פנטסטי ומגוון ותחזוקה שוטפת פשוטה ונקייה, הפכו את מכונות קפה קפסולות לסמל סטאטוס מחייב.

קפה קפסולות

אם כן, רבות דיברנו על הפופולאריות ההולכת וגוברת של מכונות קפה קפסולות, אך מה זה בעצם קפה קפסולות?

קפסולות הן בעצם מיכליות קטנות ואטומות המכילות בתוכן את הקפה הטחון הנבחר. הקפסולות סגורות הרמטית עם מכסה אלומיניום שכן כל מגע עם האוויר יפגע בטעם הקפה הייחודי ובטריותו. כאשר אנו מכניסים את הקפסולה למכונת הקפה שלנו וסוגרים את ידית הלחיצה, הקפסולה מנוקבת, מוזרמים דרכה מים רותחים אשר מוזרמים דרך צינור היישר לכוס הקפה שלנו ומספקים לנו אספרסו טעים וטרי.
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-