מכונת קפה פודים

הטכנולוגיה סביבנו מתפתחת כל הזמן. היא נמצאת בכל מקום ובכל תחום וכמעט בכל זמן אנו עדים לשינוי בתחום שבו חשבנו שכבר לא נראה שינוי. קחו למשל את מכונות הקפה. שיח פולי הקפה התגלה אי שם באתיופיה לפני מאות שנים. תחילה, נהגו המקומיים ללעוס את הפולים, לאחר מכן עברו לטחינה של הפולים ושתייה שלהם במים חמים.

עם השנים, הקפה נדד מארצות אפריקה לארצות אמריקה ואירופה וכל תרבות השפיעה על הפיכתו למשקה שאנו מכירים כיום. מכונות הקפה, בצורתן הנוכחית המוצאו בצרפת אי שם במאה העשרים, וגם הן עברו שינויי צורה רבים ומגוונים עד להיוולדן של מכונות הקפסולות. אז מה השלב הבא? מכונת קפה פודים.

מכונת קפה פודים


אם כן, אחת ההתפחויות האחרונות בתחום מכונות הקפה הינה מכונת קפה פודים.
 
עקרונית, מכונת קפה פודים מיועדת למשרדים ומקומות מסחריים ופחות לשימושים ביתיים. מכונת קפה פודים נפוצה מאוד בבתי עסק ומשרדים מהסיבה העיקרית שהיא קלה לתפעול, נוחה לשימוש ומונעת לכלוך אשר מאפיין פינות קפה רבות. כמו כן, באמצעות מתאם פודים למכונת אספרסו ניתן להשתמש בפודים גם במכונות אשר לא יועדו לכך בכוונת תחילה.

פודים לקפה

פודים לקפה הם בעצם שקיק אשר בתוכו 7 גרם של קפה טחון, המספיק למנת אספרסו אחת. פודים לקפה נמצאים בתוך נייר מיוחד (דומה לשקיק תה), המאפשר זרימה של מים דרכו ומשם זרימה של אספרסו לכוס שלכם.
 
הפודים מאפשרים הכנת קפה חד פעמית. בניגוד למכונות קפה בעלות מטחנת קפה, אשר מצריכות תחזוק וניקוי שוטף, קפה פודים שומר על ניקיון ואינו מצריך שום פעולה מלבד הכנת קפה.
 
 

פודים למכונת אספרסו

בשוק קיימות מכונות אספרסו רבות, אשר רובן תואמות פודים למכונת אספרסו. כאשר אתם בוחרים פודים, שימו לב כי המכונה שלכם מאפשרת שימוש בפודים, או שימוש במתאם פודים וכמובן שימו לב שאתם בוחרים מוצר איכותי אשר יספק את טעמכם ויאפשר לכם להנות מקפה טרי ואיכותי.

אצלנו בחברת פירוצ'י קפה, תוכלו למצוא מגוון מכונות אספרסו ומכונות קפה מקצעויות, כולל מכונות פודים לייצור קפה. אנו מתמחים בהצבת המכונה הנכונה במשרדים ובארגונים בעלי 10 עובדים ומעלה. אל תתפשרו על הקפה שלכם.
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-