עגלת קפה לאירועים

אנו בפרוצ’י קפה מציעים מגוון מוצרי קפה ושירותים. אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון של תערובות קפה משובח וקפסולות איכותיות, וגם משירות עגלת קפה לאירועים, המספקת חווית קפה שאין שני לה לאירוע שלכם. בין אם מדובר במפגש תאגידי, חתונה או יריד רחוב שכונתי, אנו מציעים מגוון רב של תערובות קפה ייחודיות ואיכותיות, כדי לתת מענה לפרופילי הטעם והרצונות השונים של המשתתפים שלכם. ההתמקדות העיקרית שלנו היא באיכות ובמגוון הקפה שאנו מגישים, ומבטיחה שכל כוס שאנו מחלקים תעורר לגימה מספקת וחיוך מאושר.

מה מייחד את עגלת הקפה לאירועים שלנו?

מה שמייחד את עגלת הקפה לאירועים שלנו הוא מבחר הפולים המיוחדים שאנו מציעים מרחבי העולם. הפולים הייחודיים האלה הם הלב והנשמה של עגלת הקפה שלנו, כל אחד מהם נבחר כדי לספק חווית קפה בלתי נשכחת.

מגוון ההיצע שלנו הוא נרחב. לאוהבי הקפה המסורתיים, אנו מגישים בעגלת הקפה לאירועים את המועדפים הקלאסיים: אמריקנו חזק, קפוצ'ינו איכותי וקרמי, לאטה או אספרסו שמבושל בצורה מושלמת. אנו מעריכים את הטוהר של הקלאסיקות הללו, והן עומדות כבסיס לתפריט הקפה שלנו.

עגלת הקפה לאירועים לא כוללת רק את הקלאסיקות. אנו מציעים גם מגוון משקאות ותערובות קפה מיוחדות כדי לספק את חובבי הקפה ההרפתקנים.

סוגי הקפה המיוחדים שאנו מציעים

קפה דיאמה

תערובת זו נבחרה בקפידה כדי להתאים לחיך הישראלי הייחודי, המאופיינת בטעם עמוק וייחודי ובלי כל רמז של חומציות. בלגימה הראשונה של הקפה עם תערובת זאת, תוכל להתענג על טוויסט מעניין שמגרה את קצה הלשון. קפה דיאמה, הכולל 70% פולי ערביקה מעולים, משיג איזון בין התכונות החלקות והפירותיות של הערביקה, וכתוצאה מכך נוצרת חווית קפה מעודנת ובלתי נשכחת. כל לגימה מקפה דיאמה משמשת עדות לעדינות המדהימה של מיזוג וקלייה של קפה, והופכת אותו לאוצר ישראלי איכותי אמיתי.

פרוצי קולמביה

פרוצי קולמביה, תערובת הדגל שלנו, היא סימפוניה של טעמים המציעה טעם קפה עשיר ומיוחד. יש לציין שתערובת זו משיגה את ההרמוניה שלה ללא כל שמץ של חומציות או מרירות, תכונות שנמצאות לרוב בתערובות באיכות ירודה. קפה קולומביה מפתה בצורה מענגת את החך, ומשאיר אחריו טעם לוואי נעים ומתמשך שקורא ללגימה הבאה. התערובת הייחודית שלנו מקורה ומיוצרת בבית הקלייה האיטלקי המוערך גוארציינה, עדות לאיכותו המעולה. תערובת הקפה קולומביה, עם הפרופיל והטעם המאוזן להפליא, מגלמת חווית קפה איכותית, יוקרתית ומעשירה.

קפה לג'נדרי

קפה לג'נדרי מורכב מהתערובת היוקרתית שלנו הכוללת זני ערביקה איכותיים שמקורם בדרום אמריקה ואפריקה. כל כוס שנרקחה מתערובת זו מטביעה את החך בחווית טעם בלתי נשכחת שנמשכת, ומעודדת הערכה עמוקה לאופי המורכב שלה. תערובת זו נצלית בקלייה כהה ומגלה עומק עשיר ונועז של טעם.

אם אתם מתכננים אירוע ומעוניינים בעגלת קפה לאירועים, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך הטופס באתר או דרך הטלפון. 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-