עמדות קפה

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר עסקים וחברות הייטק אשר מציידים את עצמם בעמדות קפה, לא סתם עמדות קפה כמו שהיה נהוג פעם, קפה נמס לצד צינצנת של סוכר לבן ווזה לכפיות פלסטיק לבנות.

עמדות קפה שאנו רואים היום מקושטות במכונות אספרסו משוכללות למראה אך פשוטות לשימוש.

עמדות קפה למשרד בעלות מכונת אספרסו חדשנית ממתגת את המשרד בפני עובדיה, העמיתים והלקוחות שמגיעים למשרד כמשרד שמעמיד את עצמו בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשקיע משאבים רבים ברווחת עובדיו ולקוחותיו.
 
אבל איך בוחרים מכונת אספרסו לעמדות קפה? איך נדע מה היא מכונת הקפה המתאימה ביותר למשרד שלנו? שם בדיוק אנחנו ניכנסים, פרוצ'י קפה מתמחה בשיווק מכונות קפה והשכרת מכונות קפה לבית למשרד ולאירועים, בנוסף למגוון רחב של מותגי קפה מהאיכותים בשוק כמו קפה "מאורו" וקפה "לאווצה".  עם פרוצ'י קפה עמדות קפה למשרד יותאמו בדיוק מירבי לצורכי עמדת קפה למשרד שלכם בשיחה עם צוות מקצועי ומיומן בעל ידע נירחב במכונות קפה בקפסולות למכונות קפה ובפולי קפה קלויים.
 
אנחנו בפרוצ'י קפה "ספק מורשה" של מותג מכונות הקפה "JURA".
המותג "JURA" הוא אחד ממותגי מכונות הקפה הטובים והמתקדמים באירופה ובאתאם לזאת אנחנו מבטיחים איכות ואחריות שלא תוכלו למצוא אצל המתחרים. כמו כן, אנו מספקים שירותי תיקון למכונות על ידי טכניים שהוכשרו לעבוד עם דגמי המותג ומכירים את מכונות הקפה הללו על בוריים.
 

בנוסף לשירותי התיקון, אנו מציעים קפסולות קפה ופולי קפה לעמדות קפה למשרדים במחירים הטובים ביותר ומספקים את הסחורה האיכותית ביותר עם מגוון רחב של פולים וקפסולות בדרגות קליה שונות, זנים שונים ומיקס זנים שניתן לקבל רק אצלנו, אחרי שחקרנו את החיך הישראלית פיתחנו מגוון תערובות שיתאימו לעמדות קפה בישראל, הסטנדרטים בהם עומדות התערובות הם סטנדרטים שנירשמו על פי מסורת ארוכת שנים שפותחה בצפון איטליה, עד כה פיתחנו שמונה סוגי תערובות קפה אותם ניתן לחלק לפי אחוז הערביקה שבתערובת ודרגת החוזק שלה. לכן פרוצ'י קפה הוא הבחירה המיטבית בעמדת קפה למשרד פה בישראל!

פרוצ'י קפה מספקת לכם שירות מקצועי מיומן ומהיר לעמדות קפה, באיכות הגבוה ביותר, ממש כמו באירופה ובמחירים המשתלמים ביותר שניתן לקבל בארץ!  עמדות קפה למשרדים מחפשים רק בפרוצ'י קפה!
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-