עמדת אספרסו

בשוק ההעבודה של היום בו העובדים אינם מקבלים את אותן הטבות על ותק כמו שהיה נהוג פעם והדרך להעסיק עובד לאורך זמן נעשת קשה ומסובכת הרבה יותר, יש צורך בסביבת עבודה מושכת ואטרקטיבית.

מקומות עבודה רבים, בעיקר חברות הייטק משכילים להשקיע משאבים רבים ברווחת העובדים שלהן, אם מדובר באירועים מהנים כל חג או אפילו בכל יום חמישי ואם מדובר במטבחון מצוייד בכל טוב, פירות וירקות טריים, לחמים, ממרחים ולפחות שלושה סוגי חלב לקפה (פרה, שקדים וסויה) במרכז כל זה ממוקמת עמדת אספרסו שהיא מרכז המטבחון ולרוב משמשת גם את מרכזו של המשרד בכלל.

עמדות אספרסו למשרדים הפכו בשנים האחרונות לעניין שבשיגרה, אך גם לסמל סטטוס וככל שהמשרד שם את רווחת עובדיו במקום גבוה יותר בסדר העדיפיות שלו, כך מכונת הקפה והפולים או קפסולות הקפה יהיו איכותיים יותר וככל הניראה גם יקרים יותר.
 
בפרוצ'י קפה ניתן לקנות או להשכיר עמדות אספרסו לעסקים ברמה הגבוה ביותר שניתן למצוא בשוק הישראלי, בנוסף אנו משוווקים גם קפסולות ופולי קפה לעמדת אספרסו בתקן הגבוה ביותר ובאיכות שניתן למצוא רק בארץ המגף.

הצוות המיומן שלנו יוכל לעזור לכם לבחור את עמדת האספרסו המושלמת לצרכים שלכם. אם אלו עמדות אספרסו למשרדים או עמדות אספרסו לעסקים אחרים בעלי צרכים שונים. אצלנו תוכלו למצוא הכל באיכות הגבוה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר בארץ!

עמדת אספרסו איכותית נימדדת באיכות הקפה וביעילות המכונה אך גם בהתאמה נכונה לצורכי הלקוח, לכן, צוות מקצועי ומיומן כמו שקיים אצלנו בפרוצ'י קפה יכול להפוך את חווית עמדת אספרסו מחוויה מתסכלת ומלכלכת לחוויה הייטקית נקייה וטעימה.
 
 

כאשר משרד מתכונן לשדרג את המטבחון שלו בעמדת אספרסו מעולה יש כמה פרמטרים שיש לבחון:
 
  • כמות העובדים - כמות העובדים מאד חשובה כאשר אנו מתאימים עמדות אספרסו למשרדים, אם במשרד 10 אנשים ניבחר מכונה קטנה יותר וככל הניראה ניבחר במכונה אשר משתמשת בקפסולות ולא בפולי קפה. עם במשרד ישנם 100 איש, ניבחר במכונה מסיבית יותר שכן התפוקה שלה גבוה בהרבה.
  • גודל המשרד ומיקום עמדת אספרסו -  גודלה ומיקומה של עמדת אספרסו הוא פרמטר חשוב ביותר כאשר אנו בוחרים עמדות אספרסו לעסקים, האם הנישה קטנה או גדולה? פינתית? ניתן להגיע אליה משני צדדיה או רק מאחד?
  • סוג הקפה המועדף, קפסולות או פולי קפה - תלוי בעובדים ועדפותיהן וגם במכונת הקפה שניבחרה.
 
אתם מוזמנים לדבר ולהתייעץ עם הצוות המיומן שלנו בפרוצ'י קפה לבחירת עמדת אספרסו המייטבית בשבילכם!
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-