פולי קפה

לא משנה איזו מכונת קפה אתם בוחרים וגם אם מדובר במכונות הקפה האיכותיות והמקצועיות ביותר הקיימות, עדיין, פעולתן של המכונות תהיה תלויה בפולי קפה וקפסולות קפה – ובלעדיהן, לא ניתן יהיה ליהנות בסופו של דבר מהמשקה האהוב. 
כל מי שמחפש אחר מכונת קפה, יגלה שישנם סוגים שונים של מכונות קפה כאשר אחד ההבדלים ביניהם זה אופן הפעולה שלהם – ישנן מכונות הפועלות באמצעות טחינה של פולי קפה וישנן מכונות אשר פועלות על קפסולות המכילות בתוכן את פולי הקפה שהם כבר טחונים.

לכל אחת מהמכונות יש את היתרונות שלה והבחירה בסוג המכונה, אמורה להתבסס בסופו של דבר על העדפות אישיות.

פולי קפה
ישנם סוגים שונים של פולי קפה, המגיעים מאזורים שונים בעולם ומקורם בזנים שונים של פרי הקפה.


ההבדלים בין פולי הקפה יבואו לידי ביטוי גם בטעמם – כאשר חובבי הקפה מחזיקים בהעדפות ברורות לסוגי פולי קפה ספציפיים ומי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הקפה יידרש תחילה לניסוי ותהייה עד לאיתור פולי קפה האידיאליים – כמובן, שתמיד ניתן להסתמך על המלצות של מביני דבר.  

הבדל נוסף בין פולי הקפה בא לידי ביטוי במחירם ומדובר בפרמטר שהינו בעל חשיבות עבור רבים מהתרים אחר פולים שכאלו.

קפסולות קפה
קפסולות הן למעשה מיכלים אטומים המכילים בתוכם את תערובת הקפה כשהיא מוכנה לשימוש. נייר הסינון ממנו עשויות הקפסולות מיועד לשימוש חד פעמי ונזרק לאחר השימוש.

ישנם סוגים שונים של קפסולות קפה הנבדלות בעיקר בסוג התערובת שהן מכילות – הבדל נוסף יבוא לידי ביטוי בסוג המכונה עבורן מיועדות אותן הקפסולות.
היתרון הגדול ביותר של קפסולות הקפה טמון בנוחות, בפשטות ובאסטטיות של הכנת קפה באמצעותן.

מכונות קפה העובדות על קפסולות קפה נפוצות בעיקר במשרדים, עסקים ובבתים פרטיים.
מחפשים אחר פולי קפה וקפסולות קפה? תשמחו לגלות שאתם נמצאים במקום הנכון למטרה. פירוצ'י קפה מציעים עבורכם מגוון רחב של סוגי פולי קפה וקפסולות קפה מסוגים איכותיים ובטעמים משובחים ואהובים.

מוזמנים ליצור קשר כבר היום לקבלת מלוא הפרטים על היצע האפשרויות השונות.

גוארציינה בלו 
קפה משובח עם 70% ערביקה בקלייה בינונית. קפה מאוזן עם חמיצות קלה ואפטר טייסט נעים ללא מרירות ושילוב מושלם לקפוצינו. תערובת זו מגיעה גם בחצאי קילו לשמירת הטריות.

לוואצה גרדנריסטורה
קפה איטלקי מסורתי עם קלייה כהה כנהוג בדרום איטליה. בית הקלייה מיסלניו קולה זה כ-80 שנה אלפי טונות של קפה ונחשב לאחד היציבים העקביים באיכות הקפה שלו. תערובת הלטינו זכתה בטעימות עיוורות רבות. הקפה מאופיין בטעם שוקולדי עמוק עם אפטר טייסט מתמשך ועפיצות רבה. מעולה לאספרסו וטעם חזק להפוך וקפוצינו.

מיסלניו לטינו
קפה איטלקי מסורתי עם קלייה כהה כנהוג בדרום איטליה. בית הקלייה מיסלניו קולה זה כ-80 שנה אלפי טונות של קפה ונחשב לאחד היציבים העקביים באיכות הקפה שלו. תערובת הלטינו זכתה בטעימות עיוורות רבות. הקפה מאופיין בטעם שוקולדי עמוק עם אפטר טייסט מתמשך ועפיצות רבה. מעולה לאספרסו וטעם חזק להפוך וקפוצינו.

בריסטוט
תערובת קלאסית של מסורת איטלקית רבת שנים ומותג חזק ומוכר עם קפה המאופיין בטעם עמוק וחזק עם מרירות נעימה ואפטר טייסט מתמשך. אידיאלי לחובבי האספרסו

פירוצי קפה מספקת מבחר מרשים של תערובות מיובאות מאיטליה לצד מותגי קפה ישראלים בקלייה מקומית. ארסנל מותגי הקפה כולל את כל המותגים המוכרים מאיטליה ולצידם כוכבים עולים בארץ המגף שטרם זכו לחשיפה משמעותית בישראל.

תערובות משובחות מאיטליה:

קפסולות הקפה של פרוצ’י קפה נרקחו לאחר מבחני טעימות ממושכים במהלכם נטעמו ונדגמו מספר רחב של פולי קפה מזנים שונים מקלייה בהירה ועד לקלייה כהה.
תהליך הרכבת התערובות עצמן היה אף הוא ממושך ובמהלכו ניתח צוות הבדיקה את ההעדפות החיך הישראלי והתוצאה הסופית הינה ארבעה בלנדים שונים ומיוחדים המייצגים את הקשת המועדפת על הצרכן הישראלי.
קפסולות הקפה עצמן הינן באיכות הגנרית הגבוהה ביותר ואיכותיות בדומה למקור. המפעל המייצר עבורנו את הקפסולות הינו יצרן משמעותי ומובחר באירופה ובעל מכירות וניסיון של מיליוני קפסולות בהצלחה אדירה.

קפסולות דה וינצ’י
קפה מאוזן עם מרירות נעימה ולא תוקפנית ונוכחות מרשימה. אידיאלי לאספרסו מאוזן ולהפוך חלש.

דרגת חוזק: 7
מחיר: 1.4 ₪

קפסולות דולצ’ה ויטה
קפה ארומטי עדין עם קרמה עשירה. אידיאלי למשקאות מבוססי חלב וקפוצ’ינו. תערובת העונה על הטעם הישראלי.

דרגת חוזק: 6
מחיר: 1.4 ₪

קפסולות מיכאלנג’לו
היהלום שבכתר. תערובת עשירה עם קלייה איטלקית כהה ומסורתית. הקפה מאופיין בקרמה סמיכה ואגוזית. אידיאלי להכנת אספרסו וקפוצ’ינו עם נוכחות.
דרגת חוזק: 8
מחיר 1.5 ₪

לוואצה גרדנריסטורה
תערובת משובחת סופר איכותית מאופיינת בנוכחות פולי ערביקה ממרכז אמריקה עם תיבול פולים אפריקאים. אידיאלי למשקאות קפה מבוסס חלב.
דרגת חוזק: 9
מחיר: 1.5 ₪

קפסולות קפה

מאורו דה לוקס
הקפה היוקרתי המצליח בישראל וזאת כבר עובדה. מאורו שנקלה בדרום איטליה מאופיין בשילוב אידיאלי של חמיצות קלה וחוזק בינוני עם איזון וטעם מתמשך עם הלשון. מאופיין בקלייה כהה כנהוג בדרום איטליה וב-70% ערביקה .

מאורו פרימיום
תערובת בתי הקפה והמסעדות חביבת השפים, מאופיינת באיזון נהדר ללא חמיצות עם חוזק נהדר ללא מרירות. קפה נהדר שעקב האכילס היחיד שלו הוא מחירו.

דיאמה
תעובת היוקרה שמזוהה עם השפים הבכירים בישראל. קולעת לטעם הישראלי שמאופיין בטעם עמוק נטול חמיצות עם טוייסט מעניין בקצה הלשון. התערובת כוללת 70% ערביקה משובחת

פולי קפה סן מרטינו
תערובת שזכתה לשבחים רבים ולזכייה במבחן טעימות עיוורות במספר חברות הייטק גדולות. תערובת מעודנת נטולת חמיצות עם טעם אגוזי עמוק ואפטר טייסט נעים

דולצה ויטה
תערובת הקפוצ'ינו המושלמת עם מנעד מושלם בין חמיצות קלה לבין ארומה מתקתקה עם אפטר טייסט נעים שמקורו ב-70% פולי ערביקה אפריקאים. התערובת נקלת עבורנו בבית הקלייה של קפה ג'ו .

פולי קפה לג'נדרי
תערובת היוקרה של פרוצ'י קפה המורכבת מזני ערביקה איכותיים שמקורם מבדרום אמריקה ואפריקה. תערובת זו מציעה חווית טעמים הנשארת זמן רב על הלשון . התערבת נקלת בקלייה כהה ומוצעת בשני מארזים אפשריים קילו וחצאי קילו שם שמירה על טריות.

פולי קפה לוואצה גוסטו
תערובת המיינסטרים של לוואצה. אחת התערובות הנמכרות בעולם עם איכות בלתי מתפשרת של היצרן קפה הגדול בעולם. תערובת שוקלדית חזקה עם גוף עמוק ללא חמיצות.

פולי קפה פרוצ'י דניל
 תערובת נעימה ובסיסית עם 50% ערביקה ו50% רובוסטה . התערובת נקלת בקפידה בקלייה בהירה מה שמייצר תערובת נעימה שטוחה ללא טעמים קיצונים של חמיצות ומרירות. אידיאלית לאספרסו

פרוצי קולמביה
תערובת הדגל של פרוצי קפה אשר הורכבה מזנים המותאמים לחיך הישראלי עם מאפיינים בולטים של איזון מושלם של קפה עשיר בטעמים מתקתקים נטולי חמיצות ונטולי מרירות אשר משתלבים בקלייה בינונית לקפה נעים שמעשיר את הלשון באפטר טייסט נעים. התערובת מיוצרת בבית הקלייה האיטלקי גוארציינה.

 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-