פולי קפה

פולי קפהמכונת קפה איכותית היא רק נדבך אחד מתוך מכלול האלמנטים הנדרשים ליצירת כוס הקפה המושלמת. ומאחר ודרושים שניים לריקוד הטנגו, אזי למכונת קפה טובה אנו צריכים לצרף תערובת פולי קפה משובחת. בכדי להבין כיצד יש לבחור תערובת פולי קפה, עלינו להבין את המושגים הבסיסיים הקשורים לעולם הפולים.
ראשית זני הקפה נחלקים לשתי קבוצות עיקריות: רובוסטה וערביקה. זני הרובוסטה קטנים יותר בגודלם וגדלים בצורה פחות מבוקרת ואף פראית. זני הרובוסטה מעניקים לקפה את חומציותו ואת הקרמה השומנית. ישנם עשרות רבות של זני רובוסטה כאשר המכנה המשותף לכולם הינו המחיר הנוח. בתערובות יוקרתית אחוז הרובוסטה אינו צריך לחצות את רף 20%. תערובת אשר מכילה אחוז גבוה יותר מאותם עשרים אחוזים מרמזת על תערובת קפה גסה בטעמה, חומצית, חסרת השראה ובינונית.
לעומתם זני הערביקה, גדולים יותר מבחינה פיזית וגדלים בצורה מבוקרת כאשר הקיטוף של אותם פולים נעשה בכמה שלבים, תהליך אשר מייקר את עלויות הזן עצמו. פולי הערביקה ניחנים בעדינות ובעושר ארומטי. ישנם עשרות רבות של זני ערביקה תערובת המכילה כ-80% זני ערביקה ו-20% זני רובוסטה נחשבת לתערובת איכותית, עשירה ארומתית ויקרה.

 

ארטקפה גולד

90% ערביקה מותג הבית של חברת פירוצ’י קפה הינו מותג הקפה הנחשב ארטקפה גולד 90% פולי קפה ערביקה .התערובת מכילה 90% פולי קפה מסוג ערביקה ו-10% רובוסטה. התערובת נקלת בכמה דרגות קלייה בשיטה ייחודית ולא קונבנציונלית. התוצאה הינה תערובת עדינה, עשירה ומלאת השראה    

ארטקפה פרימיום

תערובת של 70% פולי קפה ערביקה 30% פולי קפה רובוסטה עשירה בקרמה ובטעמים מחוספסים. התערובת הותאמה לטחינה ולדחיסה המאפיינת מכונות אוטומטיות והתוצאה הסופית הינו תערובת נעימה דומיננטית בטעמה ועשירה בקרמה.

פירוצ’י גרנדה

תערובת הבית של פולי קפה המכילים 66% ערביקה ו33% רובוסטה אשר מוצאם מאתיופיה, זנים מיוחדים של פולי קפה שעלותם הגבוהה ניכרת בטעם אדמה ארומתי ועשיר.    

קפה בריסטוט

אנו בפירוצ’י קפה משווקים גם את המותגים המצליחים בעולם. אחד מהם הינו מותג איטלקי ותיק ומצליח, קפה בריסטוט. תערובת פולי קפה זו אשר משווקת בעשרות מדינות, משלבת קלייה מדויקת עם פולי קפה ערביקה אשר מגודלים בתנאים מיוחדים רק עבור חברת בריסטוט, מה שמקנה לתערובת את סימן ההיכר שלה.    

קפה עולה

פירוצ’י קפה הינה משווקת מורשית של מותג הבוטיק “קפה עולה”. המותג משווק ללקוחות ספצייפים על פי דרישות קפדניות וייחודיות, מה שמקנה בלנד פולי קפה ייחודי ובלעדי לכל לקוח.
קפה רוטשילד: חברת פרוצ’י קפה משווקת את מותגי הבית של רוטשילד קפה בכל הסדרות מפלטינום ועד למולטו. תערובות רוטשילד קפה זוכות לאהדה רבה בקרב החיך הישראלי.

bar_101

 

כל הזכויות שמורות © לאתר פרוצ'י קפה לעסקים