קפסולות מומלצות

קפסולות הקפה שהגיעו לישראל החליפו בשני העשורים האחרונים את הצורך בטחינת פולי הקפה. איכות הקפסולות השתפרה עם השנים באמצעות שיפור באמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשות יצרני הקפה. בתוך קפסולות הקפה נמצאות תערובות מוכנות המתערבבות עם מים חמים בעת הכנסת הקפסולות למכונות הקפה האוטומטיות.

קפסולות מומלצות הן קפסולות אשר נוצרו על-ידי מפעלים המתמחים בתחום הקפה. קפסולות מאיטליה נחשבות לקפסולות מומלצות מפני שהמפעלים באיטליה נחשבים לבעלי ניסיון עשיר בהכנת תערובות לקפה. 

קפסולות מאיטליה

כאמור, קפסולות מאיטליה נחשבות לקפסולות קפה איכותיות וברמה גבוהה. קפסולות מאיטליה נמכרות בישראל על-ידי חברות ישראליות המייצרות באופן עצמאי את הקפסולות שלהן במפעלים באיטליה.
 

קפסולות תואם לוואצה

בכדי שנוכל להכין קפה איכותי על-ידי מכונות אוטומטיות יש לשים דגש גם על סוג המכונה. אחת החברות הוותיקות והגדולות בעולם של מכונות קפה אוטומטיות היא חברת לוואצה. בכדי להשתמש בקפסולות למכונות אוטומטיות של חברת לוואצה יש צורך בקפסולות תואם לוואצה. בחיפוש אחר קפסולות מומלצות לטעם שלכם, חשוב גם לוודא כי הקפסולות שרכשתן תואמות למכונת הקפה האוטומטית הנמצאת בבית או במשרד.

קפסולות תואם נספרסו

חברה נוספת של מכונות קפה אשר מצטיינת באיכות מכונות קפה אוטומטיות היא חברת נספרסו. אם אתם משתמשים במכונת קפה אוטומטית של חברת נספרסו, תוודאו שהקפסולות שרכשתן הן קפסולות תואם נספרסו.

 

כך תמנעו תיסכול רב בעת ניסיון להכין קפה במכונה אוטומטית בביתכם או במשרד. אם אתם מעוניינים להינות מקפה איכותי ומהיר הנעשה על-ידי קפסולות קפה, מומלץ לכם לפנות לחברת פרוצ'י קפה המתמחה בקפסולות קפה למכונות אוטומטיות.

קפסולות מומלצות על-ידי חברת פרוצ'י קפה

חברת פרוצ'י קפה מייצרת את הקפסולות של החברה באחד המפעלים המובחרים באירופה. תערובות הקפה נבחרו בקפידה על-ידי צוות החברה ונעשתה התאמה לטעם הישראלי.

הקפסולות של חברת פרוצ'י קפה נוצרו לאחר מדגמים של פולי קפה שונים ומבחני טעימות בכדי להגיע לטעמים הטובים ביותר למכונות קפה אוטומטיות. חברת פרוצ'י קפה פיתחה ארבעה טעמים מומלצים המתאימים לחיך הישראלי וניתן לרכוש את הקפסולות של החברה בהתאם למכונת הקפה האוטומטית הנמצאת אצלכם בבית או במשרד.

בכדי לרכוש קפסולות מומלצות לקפה האיכותי שלכם, פנו לחברת פרוצ'י קפה.
 
 
 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-