מכונות קפה לבתי קפה

מכונות קפה לבתי קפה, אמורות להתאפיין במקצועיות בלתי מתפשרות, לעמוד בעומסי עבודה גבוהים ולאפשר גמישות מירבית בהכנת המשקאות – כשהמטרה היא לספק לכל לקוח משקה אשר עונה על טעמו ודרישותיו.

בבתי קפה מוגשות מדי יום כמויות גדולות במיוחד של כוסות קפה ולכן, מכונות הקפה אשר יתאימו למשימה הינן מכונות מאסיביות, אשר מחד דורש מיומנות מסוימות בשימוש בהן ומצד שני הן גם מאפשרות להכין מספר כוסות קפה במקביל ומאפשרות עבודה בקצב מהיר - לכן, ההעדפה תהיה ברוב המקרים לבחור במכונת קפה אשר כוללת מספר ראשים.

מעבר לכך, הקצפת חלב במכונות קפה מקצועיות תתבצע ברוב המקרים בצורה ידנית – וזאת על מנת להשיג את התוצאה האיכותית ביותר.

ציוד נלווה למכונה
מכונות קפה מקצועיות לבתי קפה, אמורות להגיע גם עם ציוד נלווה שהינו חשוב וחיוני להכנת המשקה כמו: קנקנים להקצפת החלב, מגירת קפה, מטחנת קפה וכמובן, השקים של פולי הקפה – שהרי בלעדיהם לא ניתן יהיה להכין את המשקאות.
המטרה, היא כמובן, ליהנות ממכונת קפה ברמה הגבוהה ביותר, הכוללת את כל הציוד אשר ישדרג ויקצר את הליכים תפעולה, אשר בכוחה להפיק את הקפה המשובח ביותר וזאת במהירות וביעילות גבוהה – ברוב המקרים, התקציב אשר ייעוד למכונות קפה לבתי קפה יהיה גבוה יותר מאשר במקרים של מכונות קפה המיועדות לשימושים אחרים.

כידוע, ברגע שאותו בית קפה יציע ללקוחותיו קפה איכותי ומשובח וכמובן, גם שירות טוב מהיר ויעיל, אז הדרך להצלחת העסק תהיה קצרה יותר – מבלי לפקפק בחשיבותם של מאפים איכותיים ובארוחות הבוקר המושקעות, סמל ההצלחה של בית קפה הוא קודם כל הקפה.

הכתובת הנכונה עבור מכונות קפה מקצועיות לבתי קפה
אם גם אתם נמצאים בחיפושים אחר מכונות קפה לבתי קפה וכמובן, לא רוצים להתפשר על פחות מהמכונה המקצועית והאיכותית ביותר אותה אתם יכולים לקבל – אתם מוזמנים ליצור קשר עם פרוצ'י קפה.

בפרוצ'י קפה מציעים עבורכם מגוון מכונות קפה מקצועיות מבית המותגים המובילים בתחום.

הצוות המקצועי של פרוצ'י קפה ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המכונה אשר תענה בצורה הטובה ביותר על דרישותיכם.

מכונת קפה לה פבוריטה

מכונת הקפה המקצועי והאמינה בישראל. מכונת קפה ידנית זו מאפשרת לבריסטה אמיתי להכין עד 4 כוסות בעת ובעונה אחת, יחד עם אפשרות שימוש בקיטור בהספק של 2 באר באופן רציף. מכונת קפה זו מיוצרת במערכת צינורות נחושת המותאמת לקשיות המים בישראל ואי לכך נחשבת כיום למכונת הקפה האמינה וגם הנפוצה ביותר בשוק הבתי קפה בישראל.

מפרט טכני:
הספק- 5000 וואט שקע כוח תלת פאזי
חיבור מים- 3/8 ברז
מידות : רוחב 72, עומק 48, גובה 47

 


לקבלת פרטים והזמנות
חייגו 074-769-14-00
או מלאו את הטופס

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 074-769-14-00 או מלאו את הטופס

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Feruchi1@gmail.com

חפשו אותנו ב-